Kobot.Soulsboard.com Paylaşmın Tek Adresi Knight Online - Knightonline - Silkroad - Wow - Cabal
Lutfen Forum İçergini Gorebılmenız ıçın Uye Olunuz !!!!!

Bızı Seçtıgınız Içın Teşşkurler !!!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Kobot.Soulsboard.com Paylaşmın Tek Adresi Knight Online - Knightonline - Silkroad - Wow - Cabal
Lutfen Forum İçergini Gorebılmenız ıçın Uye Olunuz !!!!!

Bızı Seçtıgınız Içın Teşşkurler !!!!!!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» [iron_man™]Tony Hawk's Underground 2
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyCuma Eyl. 03, 2010 10:17 am tarafından cruise

» IP den Online Oyun Oynamak (Hızlı,Sorunsuz,Takılmadan) Örnek Anlatım Fifa2007
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyPtsi Tem. 05, 2010 11:49 pm tarafından jardel07

» ====KoBot KnightOnline 5 Link Dowloand ====
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 7:50 pm tarafından myst

» http://turkdestek.org
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptySalı Ağus. 11, 2009 3:58 pm tarafından beyzade

» Amazon Queen
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:56 pm tarafından beyzade

» Red alert 2 trainer (99.7kb)
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:56 pm tarafından beyzade

» Project Paradise

» Counter Strike 1.6 (wallhack,aimbot,ve birçok özellik)
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:55 pm tarafından beyzade

» Legendary + 7 trainer
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:55 pm tarafından beyzade

» Lord Of Ring Battle For Middle Earth 1 Trainer %100 Çalışıyor
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:54 pm tarafından beyzade

» Anno 1701 1
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:53 pm tarafından beyzade

» Lord of the Rings: Battle for Middle Earth
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:52 pm tarafından beyzade

» Call of Duty 4 1.7 Wallhack + Kendi Upload'ım + Denenmiştir, Çalışıyor!!!
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:52 pm tarafından beyzade

» Marvel Ultimate Alliance ps2-psp ce pc hileleri

» spider-man friend or foe (hilesi)
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:51 pm tarafından beyzade

» Velvet Assassin "HİLE"
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:50 pm tarafından beyzade

» Age Of Empires 3
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:50 pm tarafından beyzade

» Gta San Andreas Bütün Bölüm Saveleri

» TraiNer Cilginligi Bakmadan Gecmeyin A'dan Z'ye KENdi Uploadİm (Upload Edildi)
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:49 pm tarafından beyzade

» Metin2 oyunıyanlar Cyber Metin2 Bedava EP programı yapmış denedim oldu öneririm
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:48 pm tarafından beyzade

» İ h b a r...
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:48 pm tarafından beyzade

» trainer nedir ? ne işe yarar ? bilmeyen arkadaşlar girsin
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:47 pm tarafından beyzade

» BöLüm KuraLLarı ! Konu açmadan Önce İnceLeyiniz !
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:46 pm tarafından beyzade

» Oddworld: Abe's Exoddus
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:45 pm tarafından beyzade

» o.R.B. Off-World Resource Base
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:45 pm tarafından beyzade

» Obscure (İpucu)
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:44 pm tarafından beyzade

» Asasin's Creed Hileleri
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:44 pm tarafından beyzade

» A Nightmare on Sesame Street
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:43 pm tarafından beyzade

» A-10 Cubaaa
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:42 pm tarafından beyzade

» A2 Racer !
Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 11:41 pm tarafından beyzade

ßEYZADE AKTİVE SİTELER
Paylaşım Sitemize Hoşgeldin; Misafir ---------------------------------<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hava Durumu
google kontür, google kontör, google ilk sayfa, googlede ilk sayfa, googlede ilk sayfa
Özel Arama

Zirve100
SayacPagerankWebmasterÇar Alıcaklar Hakkında(Önemli) Smflogo---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli)

Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) Empty Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli)

Mesaj tarafından ßEYZADE C.tesi Nis. 11, 2009 2:40 pm

Arkdaşlar bakın çar alırken yapılan sahtekarlıklarından birini anlatıcam size.

Şimdi
bi çar aldınız 70 lwl adamlar buluştunuz bir yerde cafeye gidip
işlerinizi hallettiniz mail ve şifresini değiştirdiniz peki sonra çar
tamamen sizinmi oldu HAYIR

Adamlar size çarı sattıkları gün gold
preli başka bir çardan ticket atıyorlar çarın bilgilerini veriyorlar
hacklendim çarımın bütün bilglilerini değiştirdiler lütfen yardım edin
diyorlar ondan sonra 2-3 gün sonra bi bakıyonuzki çarınızın bütün
bilgileri değiştirilmiş.

Bu olay eminimki çoğu kişinin başına
gelmiştir.Benimde başıma geldi 65 lwl e 80 ytl saymıştım cuma günü
okuldan bi çıktım ohh sabah kdr kasarım ümidiyle bi baktım çar gitmiş
yani fazla üzülmedim sonuçta bir oyun ama giden paraya üzüldüm keşke
daha önce öğrenseydim işte sizde benim gibi dememek için bu yazıyı
yazmış bulunmaktayım size alıcak bazı önlemleri söylicem

- İlk önce tabiki çarı güvenli kişilerden alın
-
Çarın kontrol ettiğinizde fatura geçmişine girin yani geçmişte
aldıkları premium ve kaşh eyer geçmişte pre alınmışsa kesn kodunu
isteyin click buy felan clik buyu genellikle vermezler ama yinede
söleyin kesn kodunu kesin vermeleri lazım eyer yok derlerse önerimiz
çarı almayın kesin bi iş vardır çünkü
- Çarı aldığınız adamın ev tel
numarasını alın ev telinden konuşun e şimdi diyiceksiniz adam ya atarsa
başka birinin telini verirse bunu ortadan kaldırmak için adamın ev tel
faturasını isteyin önce güven unutmayın.
- Çarın ticket bölümünü kontrol edin banlanmışmı yada daha önce ticket atılmışmı diye

Bunları yaparsanız bu riski büyük olsalıkla ortadan kaldırısınız ama kesin diye bişey yok tabi İYİ ŞANSLAR
ßEYZADE
ßEYZADE
Duke
Duke

NERDEN ? : Ankara
Rep Gücü : 654

https://kobot.yetkin-forum.com

Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli) Empty Geri: Çar Alıcaklar Hakkında(Önemli)

Mesaj tarafından ßEYZADE Paz Nis. 19, 2009 3:43 pm

ßEYZADE
ßEYZADE
Duke
Duke

NERDEN ? : Ankara
Rep Gücü : 654

https://kobot.yetkin-forum.com

- Similar topics